Tüm siparişlerde kargo bedava!
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Personal menu
Arama
Kategoriler
Üreticiler

Diğer Taşlı Küpe

Taşlı küpeler, kadınlar için her zaman caziptir. Günlük kullanım veya özel günler için zarif taşlı küpeler, konforlu ve güvenli kullanımlar sunar. Dayanıklı ve değerli altından ve değerli taşlardan üretilir böylece gün boyu rahatça takabilirsiniz. Taşlı hipoalerjenik küpeler, hassas kulaklar için güvenli hale getirir.

 

Taşlı Halka Küpe Tasarımları

Modaya uygun taşlı halka küpelerimizin yeni bir parçasının tüm gözleri üzerinizde tutmasına ve günlük görünümünüzü özel hale getirmesini sağlayabilirsiniz. Bu şık taşlı küpeler, birden fazla kulak memesine takmak için mükemmeldir ayrıca diğer küpelerle karıştırmak ve eşleştirmek için idealdir.

En kaliteli taşlardan yapılmış ve gerçek altınla kaplanmış küpelerimiz, hipoalerjeniktir ve kurşun ve nikel içermez. Bu trendy halka küpeler, neredeyse tüm hassas kulaklar için uygundur.

Mücevher her zaman her durum için mükemmel bir hediyedir. Sevgiyle paketlenmiş her sipariş,  kendiniz, arkadaşlarınız, kızınız veya sevdikleriniz için mükemmel bir hediye olan hassas hediye paketiyle birlikte gelir.

Bu eşsiz ve içten ürün güzelce paketlenmiş ve hediye edilmeye hazırdır. Harika bir kadın için duygusal bir sürprizdir. Anneler günü, yıldönümü, doğum günü veya düğün kutlamasında anneler veya büyükanne için harika hediyelerdir.

 

Taşlı Altın Küpe Tasarımları

Her zaman ve her yerde takabileceğiniz klasik, zamansız ve çok yönlü takılar, kendiniz veya sevdikleriniz için mücevherlerimiz her durum için mükemmel bir hediyedir. Çarpıcı ve çok yönlü küpeler olan taşlı altın küpe koleksiyonu, her stile zarif bir lüks dokunuşu katıyor. Doğal değerli taşlardan tasarlanan ve taşların inanılmaz bir parlaklık için ışıkta parıldamasını sağlayan özel bir yapıya sahiptir.

Partiler, düğünler, yıldönümleri, düğünler, doğum günü partileri ve hatırlamak istediğiniz özel etkinlikler için bu taşlı küpeler güzel görünür ve etkinliklere büyüleyici bir renk katar.

Çarpıcı ve çok yönlü küpeler, her tarza zarif bir lüks dokunuşu katıyor. Taşlarla donatılmış stilde yer alan minimalist küpeler, sahip olunması gereken zarif, sofistike ve rafine mücevherlerdir.

Taşlı küpe modelleri, en iyi malzemelerden yetenekli ustalarımız tarafından elle seçilir, her biri titizlikle cilalanır ve olağanüstü bir parlaklık ve ışıltı görüntüsüyle sonuçlanan taşın rengini ve güzelliğini arttırır. Yalnızca bir özgünlük mirası değil, aynı zamanda olağanüstü bir kalite vaadi sunan İryum’daki olağanüstü taşlı küpeler, mücevher koleksiyonunuzun eşsiz parçalarıdır.

 

Taşlı Küpe Modelleri

Vücudunuzu takılarla donatmak ve süslemek hayatın en keyifli ve tatmin edici zevklerinden biridir. Bir moda tutkunuysanız ve Pinterest ve Instagram'daki en son trendleri takip ediyorsanız, doğal taşların bugünlerde çok popüler olduğunu ve çok büyük bir sektör haline geldiğini bilirsiniz.

Kendimizi süslemeyi seçtiğimiz kristaller ve değerli taşlar, bizi çevreleyen enerjiler üzerinde bir etkiye sahiptir. Onlar sadece muhteşem moda ifadesi parçaları ya da zahmetsiz bir şekilde erişmenin yolları değil aynı zamanda kendimiz için arzu ettiğimiz yaşam değişikliklerini yapmak için sahip oldukları enerjilerden yararlanmamızı da sağlar.

Değerli taşlı küpeler taktığınızda, bunlar titreşim frekansınızı ve kalıplarınızı etkiler ve değiştirir. İyileştirici enerjilerini sizin aracılığınızla dağıtırlar ve daha sakin, daha rahat ve iyimser hissetmenizi sağlarlar.

Her bir doğal taşın benzersiz bir yapısı ve iyileştirme frekansı vardır ve kristale iyileştirme gücünü veren bu özel rezonanstır. Kristal terapötik olarak ve odaklanarak kullanıldığında, vücudun enerji sistemlerini tekrar dengeye getirmeye yardımcı olur ve kişinin fiziksel, duygusal ve ruhsal olarak iyileşebilmesi için vücudun doğal iyileşme süreçlerini uyarır. Doğal taşlar, enerjimizi kendi enerjileriyle birlikte sürükler, bu yüzden kelimenin tam anlamıyla titreşimimizi yükseltiyorlar.