Tüm siparişlerde kargo bedava!
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Personal menu
Arama
Filtrele Kapat Tümünü temizle
Min: 30.302,00 TL Max: 105.340,00 TL
₺30302 ₺105340
Kategoriler
Üreticiler

Elmas Fantazi Kelepçe

Sırala

Çatallı Zümrüt Kelepçe EBLZK009

48.921,21 TL 41.583,03 TL

Damla Toplu Kelepçe EK281

35.650,51 TL 30.302,93 TL

Tektaş Kelepçe EK220

48.728,51 TL 41.419,23 TL

Mekik Kelepçe EBLZK013

123.928,68 TL 105.339,38 TL

Elmas Tria Kelepçe EK023

36.095,76 TL 30.681,40 TL

Elmas Hürrem Kelepçe EK028

58.956,49 TL 50.113,02 TL

Elmas fantazi kelepçeler, klasik şıklıklara sahip mücevher modelleridir. Elmas fantazi kelepçe bileklikler genel olarak maksimalist stilleri seven insanlar için idealdir. Görkemli ve ihtişamlı bir görüntü yaratmak için altın anahtardır.

Elmas taşlar yalnızca nişan yüzüklerine özel değildir! Aslında, bu göz kamaştırıcı moda fantazi kelepçe bileklikler, yaklaşan düğünlerini sembolize etmek için sevgililer arasında elmasların popüler hale gelmesinden çok önce takılıyordu.

Cool, üst üste takılabilen bileziklerden gösterişli büyük boyutlu tasarımlara kadar, bu çarpıcı kelepçe bileklikler her kıyafete biraz ışıltı katmak için mükemmel aksesuarlardır ve her zaman dikkatleri üzerine çekerler. İryum’da sizlere sunduğumuz elmas fantazi kelepçe bilezik koleksiyonumuzdaki mücevherleri takarken kendinizi çok lüks ve zengin hissedeceğinize emin olabilirsiniz.

 

Elmas Fantazi Kelepçe Tasarımları

Zamansız elmas fantazi kelepçe tasarımlarından modaya uygun elmas tektaş kolyelere kadar, elmas takılar sofistike bir hava katar ve kendinizi bir prenses gibi hissetmenizi sağlar. Merak etmeyin, elmaslar her zaman çok seviliyor. Her şeyle kullanabileceğiniz zamansız bir elmas mücevher koleksiyonu oluşturmanıza yardımcı olmak için, en kısa sürede eve götürmeniz gereken, sahip olmanız gereken elmas parçaların nihai listesini bir araya getirdik.

Elmaslar güzelliğin simgesidir. Binlerce yıldır cazibeleriyle büyülendik ve onları şaşırtıcı güzellik bize bulaşsın diye takıyoruz ve gerçekten öyle. Bu yüzden elmas takılar kendimizi özel hissettirir.

Elmaslar ışığı güzel bir şekilde yansıtır ve bu muhteşem ışıltı inanılmaz derecede baştan çıkarıcıdır. Elmas takıları bu kadar muhteşem yapan da budur. Özellikle de küpe ve kolye gibi yüzünüze yakın duran parçalar söz konusu olduğunda. Bu nadir elmas parıltısı, yüzünüzü büyüleyici bir şekilde çerçeveler ve gözlerinizi başka hiçbir mücevherin yapamayacağı kadar öne çıkarır. Elmas fantazi kelepçe modelleri ise bileğinizi enfes bir biçimde kavrar ve çerçeveler.

Sadece bu değil, hem kelimenin tam anlamıyla hem de mücevher moda trendleri dünyasında elmaslar da zamana meydan okuyor. Elmas takılar harika bir yatırımdır çünkü sadece sonsuza kadar kullanılabileceği için değil aynı zamanda asla modası geçmeyeceğini de bilirsiniz. Bu yüzden her anlamda değerli ve özel bir yatırımdır.

 

Elmas Fantazi Kelepçe Modelleri

Şık ve zarif elmas kolyelerden ikonik elmas fantazi kelepçelere ve cesur elmas kaplı zincirlere kadar seçenekleriniz sınırsız.

Elmas fantazi kelepçe modelleri sadece muhteşem aksesuarlar değil aynı zamanda inanılmaz derecede çok yönlü parçalardır. Cesur bir elmas gül altın fantazi bilekliği, zarif bir altın zincir kolye ile kullanabilirsiniz. Farklı elmas takıları karıştırıp eşleştirebilir veya minimalist bir görünüm için tek bir elmas fantazi kelepçe bileklik takabilirsiniz. Burada yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz.

İster zarif elmas bilezikler, ister zamansız elmas fantazi kelepçe bileklikleri tercih edin, güzel bir elmas bileklik ile yanlış yapmış olamazsınız.

Beyaz altın tasarımlardan parıldayan sarı elmas fantazi kelepçe bilekliklere kadar, seçtiğiniz herhangi bir stil mücevher kutunuzun temel parçalarını oluşturacaktır. Bu elmas fantazi bileklik modellerini ofise, süslü bir akşam yemeği partisine, spor salonuna ve hatta bir galaya takabilirsiniz.

Elmas kelepçe bileziklerin kullanılamayacağı bir durum asla yoktur. Gündelik işleri yaparken, çocuklarınızı okuldan alırken, önemli bir iş toplantısında, romantik bir akşam yemeğinde veya şehirde bir gece geçirirken takabilirsiniz. Bu açıdan elmas fantazi kelepçeler genel olarak çok yönlüdür.

Zamansız elmas fantazi kelepçelerden muhteşem elmas bilekliklere kadar, elmas bileklikler kıyafetlerinize her zaman mükemmel miktarda ışıltı katarak sizi zahmetsizce şık, rafine ve sofistike gösterir. Neden bu kadar değerli parçalar olduklarını görmek çok kolaydır.