Tüm siparişlerde kargo bedava!
Personal menu
Arama
Filtrele Kapat Tümünü temizle
Min: 48.033,00 TL Max: 494.452,00 TL
₺48033 ₺494452
Kategoriler
Üreticiler

Elmas Gerdanlık

Sırala

18 Ayar Altın 2.51 Karat Pırlanta 1.45 Karat Elmas Yedi Damla Gerdanlık

151.922,12 TL 129.133,80 TL

Hürrem Gerdanlık EN254-12

56.510,48 TL 48.033,91 TL

Damlayan Gerdanlık EGRD273

109.365,93 TL 92.961,04 TL

Elmas Gerdanlık EGRD006

581.707,41 TL 494.451,30 TL

Elmas Gerdanlık EGRD005

244.573,68 TL 207.887,63 TL

2.79 Karat Elmas 0.25 Karat Pırlanta Üçlü Gül Gerdanlık EG2130

84.589,14 TL 71.900,77 TL

Üçgen Damla Gerdanlık EG1309

318.540,21 TL 270.759,18 TL

Elmas gerdanlık, göz alıcı parlaklığı ve ışıltısı ile hipnotize edici bir etkiye sahiptir. Her kadının en tutkulu hayali olan elmas gerdanlık koleksiyonumuzda damla elmas taşlı gerdanlıklar, hürrem elmas gerdanlıklar, damlayan elmas gerdanlıklar, işlemeli elmas gerdanlıklar ve üçgen damla elmas gerdanlıklar vardır. Geleneksel modellerden klasik modellere ve modern modellere kadar pek çok stilde elmas gerdanlıklar arasından beğendiğiniz tasarımı seçebilirsiniz.

 

Elmas Gerdanlık Seti

Tüm ışıltısı ve parıltısı ile elmaslar zaten çok göz alıcıdır ve bu nedenle onları daha fazla öne çıkarmak için fazla bir çaba göstermeniz gerekmez. Ancak bu, elmas gerdanlığınızın doğal güzelliğini geliştirmek için birkaç moda ipucu da vardır. Burada ipuçlarından ve püf noktalarından birkaçına göz atarak elmas gerdanlıkları nasıl şekillendireceğinizi ve görünümünü nasıl iyileştireceğinizi öğrenebilirsiniz.

Mücevherat, kıyafetinizin en önemli parçasıdır. Sadece günlük stilinize biraz ışıltı katmakla kalmaz aynı zamanda görünüşünüzü tamamlar.

Elmas gerdanlıklar ve elmas kolyeler, narin zincirleri ve göz alıcı merkez parçalarıyla kendi başlarına oldukça iddialıdır. Bu nedenle, düz renkte sade bir bluzla en iyi şekilde eşleşirler. Sıcak aylarda, elmas gerdanlığınızı şık V yakalı bir bluzla, bir gömlek ya da ince askılı bir bluzla dekoltenizin üzerine zarif bir şekilde düşmesini sağlayabilirsiniz. Soğuk aylarda, klasik bir balıkçı yaka kazağınızın üzerine elmas gerdanlığınızı takarak sonsuz ışıltılar saçabilirsiniz. Biraz daha gösterişten hoşlanan biriyseniz, elmas gerdanlığınızı sade bir elmas bileklikle tamamlayabiliriz.

Elmas kolyeler ve elmas gerdanlıklar iddialı parçalardır ve hemen hemen her kıyafetin estetiğini yükseltmek için kullanılabilir. Elmas gerdanlığınızı düz bir bisiklet yaka tişört, V yaka bir bluz veya ince örgü triko kazak ile kullanarak günlük stilinize biraz ışıltı ekleyebilirsiniz. Daha resmi etkinlikler için elmas gerdanlığınızı modaya uygun V yakalı bir elbise ile birlikte kullanabilirsiniz. Görünümünüze biraz daha ışıltı katmak için elmas gerdanlığınızı bir veya iki gümüş zincirle bile katmanlayabilirsiniz.

 

Elmas Gerdanlık Modelleri

Elmas gerdanlık dediğimizde aklımıza büyük bir servet, şöhret ve kesinlikle sihir gelir. Ama elmas gerdanlık takabilecek halktan insanlar var mı? Eskiden olsa bu sorunun cevabı hayır olurdu. Fakat artık günümüzde elmas mücevherler, ortalama alıcı için daha erişilebilir hale geldi. İster özel bir gün için ister özel bir etkinlik ister bir hediye olarak almak isteyin eşsiz ve biricik bir elmas gerdanlık kullanırken bazı moda kurallarına uymanız önemlidir.

Öncelikle elbisenin, elmasın kolyenin rengiyle uyumlu olması gerekir, tersi değil. Bu tür mücevherler stil ve zarafetin en yüksek ifadesi olarak kabul edildiği için kıyafetlerin mutlaka aynı kalite seviyesine olması gerekir. Elmas gerdanlık modelleri ile giyeceğiniz elbisenin mutlaka inanılmaz pahalı olması ya da ünlü bir moda evinin özel tasarımı olması gerekmez. ancak şıklık beklentilerini kesinlikle karşılaması gerekir. Elmas gerdanlıklar sadece akşamları takılır gündüz kullanılması çok tercih edilmez. Elmas gerdanlığın ışıltılarının benzersiz bir şekilde yansıtıldığı tek zaman budur. Ayrıca, varsa aksesuarların geri kalanının da elmas gerdanlık ile uyumlu olması gerekir.

Bir elmas gerdanlık bir düğünde, bir akşam yemeğinde, özel bir resmi resepsiyonda veya son derece zarif bir duruş gerektiren diğer herhangi bir sosyal etkinlikte takılabilir. Seksi siyah elbise ve elmas gerdanlık ikilisinin görünümü, moda ve kişisel tercihler açısından neredeyse bir klişedir. Şeffaf bir elmas gerdanlık en iyi siyah bir gece elbisesiyle gider ancak bu kesinlikle mümkün olan tek kombinasyon değildir.

 

Elmas Gerdanlık Fiyatları

Elmas gerdanlık fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.