Tüm siparişlerde kargo bedava!
Personal menu
Arama
Filtrele Kapat Tümünü temizle
Min: 2.964,00 TL Max: 16.310,00 TL
₺2964 ₺16310
Kategoriler
Üreticiler

Elmas Tektaş Yüzük

Sırala

0.31 Karat Elmas Tektaş Yüzük EY3453-3

17.291,25 TL 14.697,56 TL

0.06 Karat Elmas Tektaş Yüzük EY3451-3

3.628,28 TL 3.084,04 TL

0.18 Karat Elmas Tektaş Yüzük EY3251

7.974,33 TL 6.778,18 TL

0.12 Karat Elmas Tektaş Yüzük

6.798,86 TL 4.759,20 TL

0.06 Karat Elmas Tektaş Yüzük

3.487,92 TL 2.964,73 TL

0.43 Karat Elmas Tektaş Yüzük EY220

19.187,07 TL 16.309,01 TL

0.07 Karat Elmas Tektaş Yüzük EY3451-13

5.236,51 TL 4.451,03 TL

0.12 Karat Elmas Tektaş Yüzük EY3451-14

7.320,25 TL 6.222,21 TL

Elmas tektaş yüzük, ikonik tasarımları ile dikkatleri her yerde öne çıkar. İryum tarafından sorumlu bir şekilde tedarik edilen, ustalıkla hazırlanmış elmas tektaş yüzüklerle sevginin ve aşkın tüm biçimlerini kutlayabilirsiniz.

 

Tektaş Elmas Yüzükler

Eski Mısır'a kadar uzanan iki kişiyi birbirine bağlayan gelişen bir geleneğin parçası olan bir nişan yüzüğü verilir. Yine de tamamen bireyseldir, kullanıcının hayatının her aşamasında benzersiz bir ifadesidir. İryum elmas tektaş yüzük koleksiyonunda bulunan elmas nişan yüzükleri bu eşsizliği onurlandırır. Zamansız sadelikleri, her bir doğal elmasın benzersiz kimliğiyle zenginleştirilen kalıcı bir özveri sembolüdür.

Sarı altın elmas tektaş yüzükler klasik nişan yüzükleri olarak kabul edilir. Elmas özellikle yükseltilmiş ayarı ile vurgulanır. İryum elmas tektaş yüzük koleksiyonumuzdan aradığınızı bulabileceğinize eminiz.

Elmas tektaş yüzük modelleri nesillerdir gelinlerin tercihi olmuştur. Bu yüzüklerin sadeliği, öne çıkan taştan uzaklaşmadan geleneksel, klasik veya modern bir tarda sunulur. Klasik bir zarafet ve zamansız bir tasarım arıyorsanız, bu tür yüzükler tam size göre olabilir.

İryum, kapsamlı ve benzersiz bir klasik elmas tektaş nişan yüzükleri koleksiyonu sunar. Favori tasarımınızı buradan seçebilirsiniz.

Elmas tektaş yüzükler, piyasadaki en çok yönlü seçeneklerden biridir. Birçok değerli taş, şekil ve kesim türü öne çıkarılabilir, ancak en yaygın seçenek yuvarlak pırlantadır. Bu tasarımın sadeliği, dünyanın en değerli taşının güzelliğini vurgular. Zamansız bir çekiciliğe sahip klasik bir tarz olan elmas tek taş nişan yüzüğü, tam da aradığınız tasarım olabilir.

 

Elmas Tektaş Yüzük Modelleri

Elmas tektaş yüzükler, en popüler değerli metaller kullanılarak çeşitli şekillerde ve kesimlerde güzel bir şekilde eşlik eder. Klasik elmas tektaş tasarımını seviyorsanız, sarı altın ayarında yuvarlak elmas yüzük sizin için ideal olabilir. Daha benzersiz bir şey arıyorsanız, pembe altın ayarında yuvarlak formlu bir tektaş yüzük sizin cevabınız olabilir.

Sevdiğiniz insana hediye edebileceğiniz tektaş elmas yüzük tasarımlarımız, benzersiz şekilleri ile nefes kesici bir şekilde göz alıcıdır. Aşkın, duyguların ve bağlılığın dilini anlatan büyüleyici sanatsal, cesur, şiddetli ve zariftir. Elmas kesimi ve saf parıltısıyla büyük taş, zihninizde ve kalbinizde iz bırakan süsleme düzenlerinin içine yerleştirilir. Sarı ve pembe altın gövde renginde, yuvarlak şekilli ve zarif görünümlü elmas tek taş yüzükler harikadır. Onlara ilk bakışta aşık olacağınızı kuşkusuz söyleyebiliriz.

Tektaş elmas yüzükler her kadının kalbini fetheder. Bu duyguyu hiç olmadığı kadar iyi anlıyoruz ve bu nedenle ek çaba, sevgi, sorumluluk ve zamanla bu çeşitli yüzük koleksiyonunu yarattık. Tek taş elmas nişan yüzüklerimiz, sevginin ve sonsuza dek bağlılığın özüdür. Mümkün olan her şekilde takılır. Çarpıcı bir elmas tektaş yüzüğe baktığınızda, onun kız arkadaşınız için mükemmel bir parça olduğunu bilirsiniz. Sevgilinize büyük bir sürpriz yapmak için bu tek taş yüzük modellerini detaylı bir şekilde incelemelisiniz. Romantik bir jest her zaman sevdiğiniz kişiyle aranızdaki bağları güçlendirir.

Elmas tektaş yüzük koleksiyonumuz, zarafet, lüks ve ışıltının tanımıdır ve görünümünüzü zahmetsizce tamamlar. Erkeklerin beğendiği düzenlerle, minimal lüks tasarımlarla ve herkesin dikkatini çeken karmaşık bir şekilde büyüleyici bir görünümle dilediğiniz yüzük tasarımı tercih edebilirsiniz.

Değerli bir tektaş elmas yüzük, kadınların hayran kalması için size özel tasarlanır. Bu nedenle, ikonik, rafine, havalı ve zarif elmas tektaş yüzükler parmaklarınızdan etrafa güzel bir şekilde ışıltı yayar.

Dekoratif sanatların en yüksek hali olan elmas yüzük klasik bir ortama kolayca uyum sağlar. Muhteşem ışıltısıyla gün ışığını yakalayan elmas tektaş yüzük modellerini bugün satın almak için İryum’a gelebilirsiniz.