Tüm siparişlerde kargo bedava!
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Personal menu
Arama
Kategoriler
Üreticiler

Gümüş Düz Alyans

Gümüş düz alyanslar, altın alyansları tercih etmeyen çiftler için ideal seçimlerdir. Gümüş alyansınızı kişiselleştirmek en eşsiz seçeneklerden biri olabilir. Kişiselleştirilmiş benzersiz bir tasarım oluşturmaya yardımcı olmak için her gün çiftlerle birlikte çalışıyoruz. Aşk hikayenizi anlatmanıza yardımcı olacak ve bu önemli sembole özel bir anlam katacak baş harfleri veya bir tarih eklemek popülerdir. Özel bir gümüş düz alyans satın almak için internet sitemizdeki tasarımları inceleyebilirsiniz.

 

Gümüş Düz Alyans Tasarımları

Bazı çiftler alyansları için bireysel modelleri tercih ederken, birçok kişi uyumlu alyanslara sahip olmak ister. Eşleşen alyansları seçmek, birbirinize olan bağlılığınızı göstermenize ve ömür boyu bağınızı sağlamlaştırmanıza yardımcı olabilir. Eşleşen gümüş düz alyanslar genellikle birlikte satın alınır ve aynı malzeme ve kaplama ile yapılır. İryum,  benzersiz, koordineli ve kişiselleştirilmiş alyanslar yaratmak için çiftlerle birlikte çalışmaktan onur duyar.

Siz ve eşiniz düğünde yüzüklerinizi birbirinizin parmaklarına taktıktan sonra, alyansınızı törenden sonrasında da korumaya devam etmeniz önemlidir. İlk olarak, yüzüğünüzü her gün takmak onu günlük kirlere ve yabancı maddelere maruz bırakır bu nedenle doğru bir yüzük seçmelisiniz.

 

Gümüş Düz Alyans Modelleri

Alyansınızı seçerken dikkatli düşünmeniz gerekir çünkü sonuçta, muhtemelen her gün alyanınızı takacaksınız. Yaşam tarzınızı, kişisel zevklerinizi ve daha fazlasını düşünmeniz gerekir.

Alyansınız için seçebileceğiniz birçok farklı metal var. Bazı insanlar yüzüklerinin metalini ten rengine göre seçmeyi sever. Cilt tonunuz ya soğuk, sıcak ya da nötrdür. Cilt tonunuzu belirlemek için bileğinizi doğal ışıkta inceleyiniz. Damarlarınız mavi görünüyorsa, soğuk bir cilt tonunuz var. Damarlarınız yeşil görünüyorsa, sıcak bir cilt tonunuz var demektir. Damarlarınız hem mavi hem de yeşilin karışımı gibi görünüyorsa, nötr bir cilt tonunuz var demektir. Soğuk ten rengine sahip olanlar genellikle platin, beyaz altın ve gümüş gibi daha açık renkli metallerde daha iyi görünür. Sıcak ten tonlarına sahip olanlar, sarı altın ve gül altın gibi sıcak metallerde daha iyi görünme eğilimindedir. Nötr bir cilt tonunuz varsa, her iki metal türüyle de harika görüneceksiniz. Seçtiğiniz değerli metal, nihayetinde kişisel tercihinizle ilgilidir.

Gümüş düz alyans modelleri farklı genişliklerde gelir. Daha geniş mi yoksa daha ince bir alyans mı istiyorsunuz? Parmakları büyük veya uzun olan kişiler genellikle daha geniş bir alyans almayı tercih ederken, daha küçük eller daha ince bir yüzükle daha iyi görünecektir. Daha geniş bir alyans seçerseniz, parmağınıza daha iyi oturacağını unutmamalısınız. Alyansınızın rahat ve uyumlu olması için yüzük ölçünüzün doğru almalısınız.

Gümüş düz alyanslar farklı şekillerde gelir. Hem rahat hem de zevkinize uygun bir yüzük seçmelisiniz. Rahat oturan bir alyans hafif yuvarlatılmış bir iç kenara sahip olan alyanslar şıktır. Bu yüzük takmaya alışkın olmayan biri için harikadır çünkü parmağınızda yok gibi hissedersiniz. Pürüzsüz, parlak, cilalı ve kare dış kenarlara sahip tasarımlar ise ultra modern ve şık görünür.

Artık gümüş düz alyanslar da bugün sizin kadar benzersiz ve güzel çok çeşitli stillerde geliyor. Şıklığı önemseyen insanlar, değerli taşlar, hoş ve derin dokular veya anlamlı semboller içeren bir alyans tasarımının kendi kişiliğinizi ifade ettiğini keşfetti. İryum’un geniş gümüş alyans seçkisi, mükemmel stili bulabileceğiniz anlamına gelir. İryum, benzersiz bir gümüş düz alyans sipariş etmek için mümkün olan en iyi malzemeleri seçiyor, sadece sizin için… Minimum yüzde 92,5 ayar gümüşten hazırlanmış som gümüş takılar sunmaktan gurur duyuyoruz.