Tüm siparişlerde kargo bedava!
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Personal menu
Arama
Kategoriler
Üreticiler

Kehribar Kolye

Kehribar kolyeler yalnızca aksesuar olarak değil şifacılık alanında da kullanılır. Sarıdan turuncuya doğru değişen renkleri ve hareleri ile göz alıcı bir aksesuar olan kehribar kolye modelleri, pek çok kıyafetle uyum sağlar.

 

Bebekler İçin Kehribar Kolye

Süksinik asit içeren kehribar kolyenin iyileştirici özellikleri, çocuğun bağışıklık sistemini aktif olarak korur ve uyarır. Ağrı kesici görevi görür, iltihabı azaltır ve ruh halini dengelerken doğal iyileşme sürecini de hızlandırır. Özetle, baltık kehribar kolye, çocuklarda büyüyen ağrılar için görünüşte mükemmel ve yardımcı bir eşleşmedir. Uzun vadede, kehribar kolye, büyük ölçüde aynı zamanda bir iltihap önleyici olması nedeniyle, diş çıkaran çocuklar için idealdir. Ayrıca, güzel bir şekilde boyun ve boğaz çevresinde koruma görevi görür ve soğuk algınlığı ve hastalıklara karşı korur. Süksinik asit cilde emildiğinden, doğal bir ibuprofen gibi reaksiyona girerek ağrıyı ve iltihabı azaltır. Süksinik asit, çocuğun vücuduna girmek yerine cilt tarafından emilir, bu da onu diş çıkarma semptomlarının tedavisinde mükemmel bir doğal alternatif haline getirir.

 

Kehribar Kolye Faydaları

Kehribar, doğal bir iltihap önleyici madde olan süksinik asit adı verilen bir bileşik içeren fosilleşmiş ağaç reçinesidir. Süksinik asit vücuda emildiğinde iltihabı azaltabilir ve böylece ağrıyı azaltabilir.

Günlük olarak kehribar takı takmanın en büyük faydalarından biri, ağrıya neden olabilecek çeşitli farklı durumlar için ağrı kesici sağlayabilmesidir. Kehribarın içindeki süksinik asit aslında ağrıyı dindiren şeydir. Kehribar takılarınızı düzenli olarak taktığınızda, cildinizin sıcaklığı sonunda kehribardan az miktarda yağın salınmasına neden olur. Bu yağda bulunan süksinik asit daha sonra cildinize ve dolayısıyla vücudunuza emilir. Oradan, süksinik asit, vücudunuzdaki iltihaplanmanın neden olduğu ağrı ile birlikte iltihabı azaltarak çalışacaktır.

Kehribar kolye modelleri genel olarak romatizma, artrit, kas ve eklem ağrısı, iltihap gibi rahatsızlıkları giderir. Üstelik bağışıklık sistemini güçlendirir. Kaygı, yorgunluk, bitkinlik ve stresi azaltır.

 

Damla Kehribar Kolye Tasarımları

Damla kehribar kolye tasarımları güzel görünürken pratik bir kullanım sağlar. Kehribar kolye, rengi ve tasarımları ile etkileyici bir görüntü sergiler.

Estetik açıdan hoş bir takı bulmak zor olabilir, ancak kehribar kolyeler herhangi bir kişisel stil veya kıyafetle harika görünür. Dışarıda günlük işlerinizi yaparken veya sadece evin etrafında uzanırken kullanabilirsiniz.

Kehribar kolye modelleri her zaman lükstür. Kehribarın her parçası benzersiz olduğu için kehribardan yapılan takıların da kendine has bir karakteri vardır.

Kehribar kolyeler herhangi bir kıyafete şık bir dokunuş ekler. Değerli taşın cesur rengi hemen hemen her stile uygundur. Ayrıca kehribar, binlerce yıldır canlı rengi ve doğal güzelliği ile ödüllendirilmiştir. Sanılanın aksine kehribar aslında bir taş değildir. Bunun yerine, aslında fosilleşmiş ağaç reçinesidir.

İryum kehribar kolye koleksiyonu, her türlü gündelik kıyafete mükemmel uyum sağlayan ilginç bir çekiciliğe sahiptir. Aksi halde sıkıcı bir kıyafeti hareketlendirmenin bir yolunu arıyorsanız, bunu gerçekleştirecek parça budur. Kehribar kolyeler, sıradan bir kıyafet olan herhangi bir basit beyaz tişörtün üzerine rahatlıkla takılabilir. Genç çekiciliği, zarif bir elbiseye de eğlenceli bir unsur katar.

Sade tasarımı olan kehribar kolyeler aynı zamanda sade beyaz bir elbisenin üzerinde kullanılmak için idealdir. Rahat bir bahar görünümüne zamansız bir lüks kıvılcımı ekleyebilir. Derin bal rengi yüzünüze ışık getirir, gözleri yukarı doğru çeker. Ayrıca, zarif tasarımları sayesinde abartılı görünmez. Bu kolyeler gece kıyafetleri ve koyu renk elbiseler ile iyi gider. Kolyedeki kehribar rengi parçalar ışığı yakalayarak teninizi aydınlatır.