Garanti Şartları
Ürünlerimizin tamir ve bakım garantisinin geçerliliğinin sürdürülebilmesi için İRYUM dışında herhangi bir kurumun veya şahsın ürüne müdahale etmemesi gerekmektedir. Dolayısıyla ölçü değiştirme, cila ve parlatma işlemleri gibi ürün üzerindeki tüm işlemlerde bizimle irtibata geçiniz.
Uygunsuz saklama koşullarından ötürü deforme olmuş ürünler, garanti kapsamı dışındadır. Bu tip durumlarda tamiri mümkün olan ürünlerin servisinde de İRYUM sizlere hizmet verir ve ücrete tabi olan işlemlerde (altın ilavesi, parça değişimi vs.) önceden bilgilendirilirsiniz.
Mağazamızdan almış olduğunuz ürünleri, kullanmadan ve satılabilir özelliğini kaybetmeden dört (4) iş günü içerisinde bizimle irtibata geçerek iade edebilirsiniz. Ürünün ücreti on (10) iş günü içerisinde ödeme yaptığınız kredi kartına veya hesabınıza iade edilir.
Müşteriye özel yapılmış (üzerine isim yazılmış, kişiye özel tasarlanmış, ölçü yapılmış vs. ) ve indirimli, kampanyalı ürünler veya fırsat ürünleri iade alınamamaktadır.
"Yukarıda bahsi geçen maddeler ve konular İRYUM'un fenni mesuliyetleridir. Öte yandan İRYUM, müşterileri ile sürekli alışverişi hedeflediğinden, tüm bu şartların dışında da belirli bir çerçevede-karşılıklı hoşgörü ile müşterisinin lehine hareket etmektedir."