HAKKIMIZDA
Muhammed Nedim Yumakgil; sektörde 1994 - 2008 yılları arasında sektörün bütün alanlarında ( üretim-toptan satış- perakende satış ) çalışmıştır. Aynı zamanda eğitim hayatına devam eden YUMAKGİL sırasıyla Kartal Anadolu İmam-hatip Lisesi, Beşiktaş Atatürk Anadolu Lisesi ve İstanbul Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği bölümlerinde eğitimini tamamladı.

Firmamız kabuk değiştiren ticari şartların ve alışkanlıkların farkındadır. Bu farkındalığı teori ile her zaman örtüştürür. Ayrıca firmamızın sağ cebinde her daim çok önem verdiği gelenekleri ve tecrübeleri saklıdır. Bununla birlikte günceli yakalayan ve onu fazlalıklardan arındırmasını bilen, minimalist bir çizgiyi hep benimsemiştir.

Öte yandan tüm bu zaman içerisinde İryum ailesi olarak uzun soluklu işler başarmayı hedefledik. Bu nedenle satış politikamızı da birkaç ay veya sene üzerine değil, hep ileri tarihleri hesaplayarak planlıyoruz. Birtakım ticari kaygılar sebebiyle furya veya trendleri yakalamak için niteliklerden taviz vermeme gayretindeyiz.

 


Ekibimiz