HAKKIMIZDA

   Şirketimizin kurucusu Muhammed Nedim Yumakgil; 1994 - 2008 yılları arasında sektörün bütün alanlarında ( üretim-toptan satış- perakende satış ) tüm seviyelerde çalışmıştır. Aynı zamanda eğitim hayatına devam eden Yumakgil sırasıyla Kartal Anadolu İmam-hatip Lisesi, Beşiktaş Atatürk Anadolu Lisesi ve İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümlerinde eğitimini tamamladı.

 

   Firmamız kabuk değiştiren ticari şartların ve alışkanlıkların farkındadır. Bu farkındalığı teori ile her zaman örtüştürür. Ayrıca firmamızın sağ cebinde her daim çok önem verdiği meslekte 1950'lerden aile tecrübesi ile gelen gelenekleri saklıdır. Bununla birlikte günceli yakalayan ve onu fazlalıklardan arındırmasını bilen, minimalist bir çizgiyi hep benimsemiştir.

 

   Aynı zamanda her zaman uzun soluklu işler başarmayı hedefleriz. Bu nedenle satış politikamızı da birkaç ay veya sene üzerine değil, hep çok ileri tarihleri hesaplayarak planlıyoruz. Birtakım ticari kaygılar sebebiyle furya veya trendleri yakalamak için niteliklerden taviz vermeme gayretini sergiliyoruz.

 

   Diğer bir deyişle; sektörde çokça ulaşabileceğiniz ürünleri daha düşük fiyatlara sunmaktansa; aynı fiyatlara daha yüksek nitelikli mücevherler sunmayı tercih ediyoruz.

 

   Öte yandan üretirken de sabırlı davranıyoruz. Çok hızlı ve çok fazla üretmektense, ürünlerimizi daha sonra hatırlayabileceğimiz gibi içimize sindirerek çalışıyoruz. Bunu da “İryum” patentli bir ürün kullanırken, garip bir şekilde göze çok daha hoş gözüktüğünü farkederek hissedebilirsiniz.