Ödeme ve Teslimat
Ödeme :
iryum.com.tr, havale / EFT veya kredi kartı ödeme sistemi ile yapacağınız alışverişlerde, sipariş tutarını hesaplarına geçmesi ile teslimat süresi başlar.(Saat 16.00 ‘dan sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınır.) Kargoya teslimat süresi ürünün çeşidne göre farklılık gösterir. Ürün detay sayfasında, ürünün kargoya en geç teslim süresi belirtilmiştir. Kargonun, adresinize ulaşma süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişiklik gösterebilir.

Havale ve EFT İle Ödeme :
Havale / EFT sistemi ile yapılan alışverişlerde, havale / EFT yapıldıktan sonra kullanıcı menüsünden, havale bildirim formunu doldurarak bildirimde bulunmanız, ürününüzün size daha hızlı ulaşması konusunda katkı sağlayacaktır.
3 (üç) iş günü içerisinde hesaba geçmeyen havale / EFT ödemeli siparişleriniz geçersiz sayılır.

Kargo (Teslimat):
iryum.com.tr'den sipariş edilen ürünlerin kargo bedeli firmamız tarafından karşılanmaktadır. Sigortalı kargo ile gönderilen siparişler teslim edilene kadar sorumluluğu firmamıza aittir.
Kargo firmalarının yurtiçi teslimat süreleri 1 ila 5 gün arasında değişiklik göstermektedir. (Bu süredeki değişiklik; teslimat adresinin bulunduğunuz bölge ve şehirdeki kargo şubesine uzaklığıyla ilgilidir.) Siparişiniz ile ilgili kargo takip bilgisi, kargo teslimini takiben en kısa süre içerisinde sisteme kayıtlı olan e-posta adresinize gönderilecektir.
Üye girişi yaparak kullanıcı menüsündeki siparişlerim bölümünden, kargo takip bilgisine ulaşabileceğiniz gibi e-posta veya telefon yolu ile bizimle irtibata geçerek kargo takip bilgisini de öğrenebilirsiniz.