Sıkça Sorulan Sorular

 Üye olmak ücretli midir?
Mağazamıza üye olmak ücretsizdir.Sipariş verebilmek, indirim, kampanya ve promosyonlardan haberdar olmak ve sizlere sunmuş olduğumuz avantajlardan faydalanabilmek için hemen üye olabilirsiniz.

Üye olmadan alışveriş yapmak mümkün mü?
İnternet sitemizden alışveriş yapabilmek üye olmanıza gerek yoktur. Alışverişinizi tamamlarken ÜYE OLMADAN DEVAM ET butonu çıkacaktır. Tıklamanız durumunda sizden üye olmanız istenmeden alışverişinize devam edebilirsiniz.

Telefon bilgisi neden isteniyor?
Kargo firmaları ürün teslimi için istediği bilgilerin içinde telefon numarası da bulunmaktadır. Bu sebepten dolayı telefon numarası kesinlikle girilmesi gerekmektedir.

Alışveriş sepeti nedir?
İnternet sitemize giriş yapıldıktan sonra seçerek almak istediğiniz ürünlerin toplu halde bulunduğu kişiye özel alandır. Siparişinizi vermeden önce sepetinizdekilere ekleme, çıkarma yapabilir, adetlerini değiştirebilirsiniz. Sepetiniz sistemden çıkmanız durumunda veya internet tarayıcınızı kapattığınızda dahi saklanır ve bir sonraki girişinizde kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Aradığım ürüne en kolay nasıl ulaşabilirim?
Sitemizin içerisinde mevcut olan site içi arama motorumuzdan, aradığınız ürünün sadece birkaç harfini arama penceresine yazıp ' Ara' tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Böylece aradığınız ürüne hızlı bir şekilde erişmiş olacaksınız, veya menü'den ilgilendiğiniz ana kategori ve alt kategoriler vasıtası ile aramış olduğunuz ürünü bulabilirsiniz..

Siparişimi verdim şimdi ne yapmalıyım?
Sayfamızda siparişleriniz banka havalesi ve  kredi kartı ödeme seçenekleri ile alınmaktadır.

Banka havalesi ile vermiş olduğunuz siparişlerde size belirtilen banka hesap numaralarından herhangi birine 3 iş günü içinde ödeme yapınız gerekmektedir. Ödeme işlemi sırasında açıklama kısmına sipariş numarasını yazmayı lütfen unutmayınız.
Sipariş işlemlerinin daha hızlı yürüyebilmesi için ödeme işleminden sonra lütfen
info@iryum.com adrsine bilgi maili gönderiniz. Kredi kartı ile vermiş olduğunuz siparişlerde herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. E-mail adresinize siparişinizin durumu ile ilgili bilgiler ulaşacaktır. Ya da müşterileri hizmetlerimiz sizi telefon / e-mail yolu ile bilgilendireceklerdir.

Yaptığım alışverişlerde teslimat şekilleri nasıldır?
Siparişini verdiğiniz ve ödemesi yaptığınız ürünler en geç 3 iş günü içinde kargoya teslim edilecektir. Şu an için tek teslimat şeklimiz Kargo ile yapılmaktadır