Tüm siparişlerde kargo bedava!
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Personal menu
Arama
Kategoriler
Üreticiler

Pırlanta Beştaş Alyans

Pırlanta beştaş alyans, pırlanta taşlar bandın üst kısmı boyunca üst üste yerleştirilir ve son derece popüler bir yüzük stilidir. Sade ama zarif, zamana meydan okur ve hoş bir klasik bir görünüme sahiptir.

Bu güzel tasarım, beş yıllık evlilik anısına takılan veya unutulmaz bir dönüm noktası ya da doğum günü hediyesi olarak verilen pırlanta beştaş alyans olarak kullanılabilir. 5 taş alyans koleksiyonumuz, sertifikasız ve GIA sertifikalı beyaz elmaslar, sarı parlak elmaslar ve çeşitli değerli taşlarla süslenmiş birçok klasik ayar stilini içerir.

 

Beştaş Yüzük Modelleri

Beştaş yüzük modelleri için uygun, bu zarif beş adet ışıltılı yuvarlak elmastan oluşan set, uzman ve deneyimli tasarımcılarımız tarafından tasarlandı.

Modern kadına uygun pırlanta beştaş alyanslar zarif ve asil tasarımlara sahiptir. Pırlanta beştaş alyans modelleri genel görünümü için beş mükemmel uyumlu oval ya da yuvarlak pırlantaya sahip olmak çok önemlidir.

Bu pırlanta beştaş alyanslar üzerindeki kafes ayarının hassas görünümlü kavrayışı, elmasların her birini zarif bir şekilde güvenli bir şekilde kavrar. Kafes ayarlı bu yüzüklerdeki pırlantalar, yalnızca bandın uçları tarafından yerinde tutulur ve ışığın taşların çoğundan geçmesine izin verir ve inanılmaz miktarda ışıltı yaratır.

Pırlanta beştaş alyanslar, göz kamaştırıcı ve ışıltılı elmaslarla donatılmıştır. Beş pırlanta bileklik koleksiyonumuz, anlamlı bir evlilik yıl dönümü için bir kadına hediye etmek veya alyans olarak takılmak üzere tasarlandı. Bir prong ayarının zamansızlığı, mücevher tasarımında benzersizdir ve pırlantaları temiz ve zarif bir şekilde gösterir.

Beş taşlı pırlanta alyansların çekici ve sofistike görünümü, olağanüstü kalitesi ve en kaliteli pırlantaları içeren bir mücevher aksesuarı görünümü nedeniyle büyüleyici ve doğal bir liderin modaya uygun bir göstergesidir. Cömert ve eşsiz seviyesindeki güzellikleri, baş döndürücü etkilere sahiptir.

 

Pırlanta Beştaş Alyans Modelleri

Anlamlı mücevherler söz konusu olduğunda, alyanslar duyguların hüküm süren sembolüdür. Alyanslar, var olduklarından beri, peri masallarına layık diğer sevgi simgelerinin yanı sıra bağlılığı, sonsuzluğu ve aşkı simgelemişlerdir. Bu, özellikle tasarımında sonsuz bir öze sahip olan popüler pırlanta beştaş alyanslar için geçerlidir. Pırlanta beştaş alyans stili, metal için boşluk bırakmadan bandın etrafına yerleştirilmiş pırlantalarla karakterize edilen popüler bir yüzük tasarımıdır. Durum ne olursa olsun, beştaş alyanslar bir dönüm noktasını temsil etmenin anlamlı bir yoludur. Bu ışıltılı parçalar sonsuz sevginin, takdirin ve aşkın içten bir ifadesidir.

Bu yüzük stilini daha da özel yapan şey, pırlanta beştaş alyanslar eski Mısır'a kadar uzandığına inanıldığından insanların tasarımı binlerce yıldır takmış olmalarıdır. Tasarımı eski olmasına rağmen, bu yüzükler, modern bir şekilde tasarlanarak çağdaş ve rafine hale getiriliyor.

İster bir yıldönümünü kutluyor olun, ister evlenin, ister bir bebek sahibi olun, bir pırlanta beştaş alyansa yatırım yapmak için birçok neden vardır.

Hem modern hem de göz alıcı bir alyans arıyorsanız, İryum pırlanta beştaş alyans koleksiyonunda bulunan klasik tasarımlar sizin için mükemmel bir seçim. Tarz, yuvarlak pırlanta veya baget şeklindeki pırlanta seçenekleriyle gelir ve sarı, beyaz ve pembe altın olarak mevcuttur.

Karıştırmaktan ve eşleştirmekten korkmayan mücevher koleksiyoncuları için romantik tarzda pırlanta beştaş alyanslarda mevcuttur. Görünümünüze ayrıntı ve ışıltı katan gerçekten benzersiz bir tasarım için farklı pırlanta kesimlerine sahiptir. Yuvarlak ve armut biçimli pırlantaların kombinasyonu ve benzersiz stili ile güzel pırlanta beştaş alyansları seçebilirsiniz.

 

Beştaş Yüzük Fiyatları

İryum pırlanta beştaş alyans ve beştaş yüzük fiyatları ile ilgili bize ulaşarak daha ayrıntılı ve geniş bilgi alabilirsiniz.