Tüm siparişlerde kargo bedava!
Personal menu
Arama
Filtrele Kapat Tümünü temizle
Min: 47.923,00 TL Max: 252.801,00 TL
₺47923 ₺252801
Kategoriler
Üreticiler

Pırlanta Gerdanlık

Sırala

1.49 Karat Pırlanta Baget Gerdanlık

69.815,42 TL 59.343,11 TL

18 Ayar Altın 4.68 Karat Pırlanta Suyolu Gerdanlık

183.231,09 TL 155.746,43 TL

1.51 Karat Pırlanta Gerdanlık

67.949,64 TL 57.757,19 TL

18 Ayar Altın 6.02 Karat Pırlanta Gerdanlık

297.412,71 TL 252.800,80 TL

18 Ayar Altın 5.41 Karat Pırlanta Gerdanlık

194.834,47 TL 165.609,30 TL

2.78 Karat Pırlanta Gerdanlık PG0100

132.489,98 TL 112.616,48 TL

Pırlanta Kolye PGRD014

56.380,75 TL 47.923,64 TL

Pırlanta gerdanlık, her zaman kadın kıyafetlerinin vazgeçilmez bir parçası, gece gündüz demeden bizi ön plana çıkaran bir aksesuardır. Kişisel tarzınıza göre doğru pırlanta gerdanlık modellerini nasıl seçeceğinizi bilmek önemlidir. Pırlanta gerdanlık tasarımları zamansız ve her kadın düşünülerek tasarlanan romantik mücevherlerdir. Geleneksel zarafetleri yeniden yorumlayarak çağdaş tasarımlara evrilen koleksiyonumuzdaki en nadide pırlanta gerdanlıklar her kadının en büyük hayalidir.

 

Pırlanta Gerdanlık Set

En şık kombinlerinize bir pırlanta gerdanlık takmak tüm havanızı değiştirebilir. Bütün kadınların mücevher kutusunda bulunması gereken bir parça olan bu gerdanlık, bağımsız bir aksesuar işlevi görür. Pırlanta gerdanlık seti takan kadınları baştan çıkarıcı büyüsüyle süsler. Günlük bir aksesuar arıyorsanız, gizli bir duygusallık yayan basit ve etkili bir pırlanta gerdanlık setini tercih edebilirsiniz. Tıpkı bir dövme gibi, bir pırlanta gerdanlık da kişiliğinizi yansıtır ve gittiğiniz her yerde size eşlik eder. En sevdiğiniz mini siyah elbisenizin yakasını süslemek için ideal bir aksesuardır.

En yetenekli kuyumcular tarafından tasarlanan modern, cüretkar pırlanta takılarımız, geleneklerden ayrılarak tüm kadınlara, tarzlara ve kişiliklere hitap eder. Bu çağdaş ve cesur tavır, her türlü iddiadan uzak, pırlanta gerdanlık modellerimizde de görülebilir.

Farklı uzunluklarda, harika bir uyum içinde bir ya da iki sıra halinde, hipnotik pırlanta gerdanlıklarımızda sıradışı ve olağanüstü tasarımları sevenler için ideal. İryum’un ultra şık takıları, kıyafetlerinize zarif bir dokunuş getirirken boyun ve dekolte bölgenizi güzelleştirir. Daha fazla gösteriş için tek başına veya diğer parçalarla birlikte takılabilen orijinal, şık kolyelerdir. Modern bir zarafet ve lüks ile kendinizin vazgeçilmez bir uzantısı haline gelen moda aksesuarlarıdır.

 

Pırlanta Gerdanlık Modelleri

Pek çok pırlanta mücevher parçası gibi, pırlanta gerdanlık modelleri gibi pırlanta ve zincir dahil hazır olarak satın alınabilir. Pırlanta gerdanlıklar için en popüler elmas şekilleri yuvarlak ve prenses kesimdir ancak armut şekli ya da damla şekli gibi diğer stiller de hoş olabilir. Seçtiğiniz şeklin ayar stili üzerinde bir etkisi olacaktır. En büyük tavsiyemiz, çeşitli seçenekleri değerlendirmeniz ve hangisini tercih ettiğinizi görmenizdir. Şüphe duyduğunuzda, iyi kesilmiş yuvarlak taşlı bir pırlanta gerdanlık seçebilirsiniz.

Ultra cazibe için pırlanta gerdanlık mükemmel bir seçimdir. Bu görünüm lüksü yansıtır ve her zaman parlak bir ışıltı ve parıltı sağlar. Seçtiğiniz tasarımınıza göre, zarif bir açıklama parçası veya muhteşem mücevherlerden oluşan şık zinciri içeren pırlanta taşları tasarımın nihai göz kamaştırıcı görüntüsüne uyum sağlar.

Pırlanta gerdanlık modelleri vücudunuzla birlikte hareket etme şekliyle benzersizdir ve hem popüler bir güncel trend hem de klasik bir görünümdür.

Mücevherlerimiz sadece özel günler için değildir. Pırlanta gerdanlıklar bir tişört veya zarif bir bluzla takılabilir ve en temel kıyafetleri bile tamamlayabilir. Trendy, benzersiz ve göz alıcı bir görünüm için diğer kolyelerle birlikte katmanlanarak kullanılabilir.

Katmanlı mücevherler son derece moda oldu. İddialı bir görünüm yaratmak ve kişisel tarzınızı ifade etmek için neden bu trendi altın ve pırlanta kolyelerle denemiyorsunuz? Kendi kurallarınıza göre yaşamalısınız. Farklı şekil ve desenlerle oynayarak, simetriyi kırarak ve uzunlukları ve stilleri çoğaltarak bu trendi en iyi şekilde uygulayabilirsiniz. Hiçbir şey sınırsız değildir, kendi kurallarınızı koyarsınız ve kişiliğinizi nasıl ifade edeceğinize siz karar verirsiniz. Cesur ve eğlenceli stilinizi yansıtmalısınız. İstediğiniz uzunluğa göre ayarlamanıza olanak tanıyan sürgülü sistemli bir kolyeye sahip İryum pırlanta gerdanlık modellerini takmayı deneyebilir ve ardından uzun bir kolye ile tamamlayabilirsiniz. Katmanlama, özellikle farklı renkli parçaları karıştırırsanız, cildi aydınlatmanın mükemmel bir yoludur.