Tüm siparişlerde kargo bedava!
Personal menu
Arama
Filtrele Kapat Tümünü temizle
Min: 8.861,00 TL Max: 227.819,00 TL
₺8861 ₺227819
Kategoriler
Üreticiler

Pırlanta Suyolu Kolye

Sırala

14 Ayar Altın 0.36 Karat Pırlanta Küçük Suyolu Kolye

10.424,99 TL 8.861,24 TL

Süzme Suyolu Kolye PN128

268.021,54 TL 227.818,31 TL

Pırlanta suyolu kolye koleksiyonumuzda yer alan tasarımlarda narin pırlanta damlacıkları su gibi berrak ve ışıltılı bir biçimde akar. Mücevher söz konusu olduğunda, enfes görünümler veya içten, anlamlı bir mesaj vermek için pırlantaların yerini hiçbir şey tutamaz. Pırlanta suyolu kolyelerde en çok aranan değerli taş yapan net ve temiz bir sadelik vardır. Ancak, aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok farklı şekil ve stilde tasarlanan mükemmel pırlanta suyolu kolyeyi nasıl seçersiniz?

 

Suyolu Gerdanlık Tasarımları

Dünyanın uzun ve göz kamaştırıcı kolye tarihinin çoğunu bildiğimiz için şanslıyız, çünkü bu tür mücevherler o kadar değerliydi ki sık sık sahipleriyle birlikte gömülürdü.

Antik çağda, kraliyet ve soyluların taktığı kolyeler zenginlik ve prestij sağlardı. Günümüzde takı takmak kişisel ifadeyle ilgilidir. Lüks pırlanta kolyeler lüks ve inceliğin simgesidir ve derin bir romantik ilişkinin kutlama niteliğindeki doğasını temsil eder.

Bunca yıldan sonra bile pırlanta kolye modelleri, herhangi bir eksiksiz kıyafetin reddedilemez bir parçası olmaya devam eder. Mücevherlerdeki yeni trendler sürekli olarak ortaya çıksa da, geçmişin ihtişamı ve güzelliği, modern tarzları ve tasarımları şekillendirmeyi sürdürür.

Geniş bir satış yelpazesi olduğundan, aradığınız suyolu pırlanta kolyeleri ya da suyolu gerdanlıkları İryum’da bulmanız olasıdır. Sıklıkla sarı altın ya da beyaz altından yapılan bu ürünler büyük bir özenle dizayn edilir. Ürün yelpazemizde hem eski bir örnek hem de çağdaş bir versiyon bulabilirsiniz.

 

Suyolu Kolye Modelleri

İryum suyolu kolye modelleri, kalıcı güzelliği takdir edenleri zenginleştirecek ve memnun edecek göz kamaştırıcı bir seçkin mücevher yelpazesi sunar. Her parça, olağanüstü işçilik ve tutkuyla bir araya getirilen değerli taşlar ve tasarım yeteneğinin benzersiz birleşimini kutlar.

Kadınlar için pırlanta suyolu kolyeler, mutluluk gözyaşlarından ilham alınarak tasarlanır. Bu pırlanta kolye tasarımları benzersiz ve sihirlidir ve pırlantanın ışıltısı birinin dikkatini çekmeye yeterlidir. Pırlanta suyolu kolye modelleri, ışıltılı yuvarlak pırlanta taşlarıyla bezenerek görünümünüzü mükemmel hale getirir. Kadınlar için büyüleyici pırlanta kolye koleksiyonumuzla geçmiş ve gelecek yolculuğunuzu kutlayabilirsiniz.

Kadınlar için olan bu pırlanta kolyeler 14 ayar altından ya da süzme pırlantadan yapılır. 24 ayar altın, günlük takılar için fazla yumuşak olan altının en saf halidir. Bu yüzden ona güç vermek için metal karışımı ile alaşım yapılır. 14 ayar altın yaklaşık % 60 altın ve % 40 diğer metallerden oluşur. Suyolu tasarımı ve yuvarlak pırlanta taşların sıra sıra dizili haliyle bu kolyelerin kullanım alanı oldukça geniştir. Gündüzden geceye ilerlerken her duruma ve etkinliğe uyum sağlar.

Tüm pırlantalarımız, sertifika kapsamında yasal olarak tedarik edilir. Bu pırlantalar, GIA Pırlanta Derecelendirme Standartlarına göre derecelendirilir. Bu sistem altında seçilen her mücevherin belirli kesim, berraklık, renk ve karat standartlarını karşılaması gerekir ve garantili kaliteye sahiptir. Bu nedenle, paranın satın alabileceği en iyiler şeyler arasındadır.

Uzun, ayarlanabilir ve farklı tasarımlara sahip koleksiyonumuzdaki pırlanta suyolu kolyelerı ışıltılı, asil, lüks, kadife elbise, oversize kazak özellikle siyah gece elbisesi, güzel kıyafetlerinizle kullanabilirsiniz. Günlük yaşamda, iş toplantılarında, gece gezmelerinde, partilerde, kokteyllerde, tatillerde, özel etkinliklerde, galalarda, düğünlerde ve nişan törenlerinde kullanabileceğiniz suyolu kolyeler, ışığı yakalar ve büyüleyici bir biçimde yansıtır.

Bu dudak uçuklatan yuvarlak kesim pırlanta suyolu kolyeler ile tüm gözleri üzerinize çekebilirsiniz. İkonik yuvarlak kesime sahip bu güzel kolye modelleri, sağlam ve dengeli görünümlere sahiptir.

İryum’da yer alan tüm mücevherler, yalnızca zamanın testinden geçen en kaliteli işçilikle yapılır. Geleneksel kuyumculukla çalışmaktan en son teknolojiyi kullanmaya kadar, zanaatkarlarımız, bu son teknoloji pırlanta kolyeler de dahil olmak üzere yarattıkları her parçayı sevgiyle ve özenle tasarlar.